שרותי אריזה באתר הלקוח באמצעות צוותי אריזה מקצועיים

 • תכנון הנדסי באמצעות מהנדסי אריזה בעלי נסיון וידע נרחב
 • יצור מארזי עץ ,קרטון ,קרטון תלת גלי TRI-WALL
 • יצור משטחי עץ, מארזי אלומיניום, מארזים אטומים HEAVY DUTY
 • חיטוי מארזי עץ בהתאם לתקן ISPM15 הבינלאומי
 • שרותי כרסום בספוג באמצעות CNC בעל 6 ראשים תלת צירי
 • שרותי המכלה וקיבוע של מכונות וציוד רגיש במכולות ימיות באמצעות אביזרי קשירה וחביקה תואמי משקל וגודל

אריזות אלומניום משולבות ספוג מכורסם

 • אריזות אלומיניום FLIGHT CASE משולבות סידור פנימי ושיכוך לפי דרישות מוצר
 • מומחים בתחום התכנון ופיתוח מארזי מתכת שונים כאשר אחד הנפוצים והשכיחים ביותר בהם הם מארזי האלומיניום
 • הדרישה למארזי מתכת מסוג אלומיניום נפוצה כל כך עקב משקלם הקל, חוזקם, עמידותם, והמענה אותו הם נותנים ברמה התפעולית, הדינאמית והנדסת האנוש
 • מארזי העץ המצופים אלומיניום הינם בעלי חוזק שאינו נופל מארגזי העץ וזאת הודות לאיכות הפרזולים האנטי קורסיביים האיכותיים עימם אנו מקפידים לעבוד
 • אריזות פוייל אלומניום לשמירה על לחות בעת הפלגה ימית / אווירית

אריזות קרטון חד גלי/דו גלי/תלת גלי - מבלט

אריזות קרטון תלת-גלי הן סוג מתקדם של אריזה מסחרית, המורכבת משלוש שכבות של קרטון מכונסף יחד. כל שכבה משמשת למטרה מסוימת ותורמת לחוזק ולהגנה של האריזה כולה. הקרטון התלת-גלי נמצא בשימוש נרחב בתעשיות שונות, כוללות התעשיות המזון, תעשיית המשקאות, תעשיית הטכנולוגיה, ועוד.

אריזות קרטון חד גלי/דו גלי/תלת גלי - מבלט

הנה כמה מיישומים ויתרונות של אריזות קרטון תלת-גלי:

 • חוזק ועמידות: תלת-גלי יותר מחזיק במשקל רב יותר מאריזות קרטון דו-גלי או אחד-גלי. השכבות הנוספות מספקות חוזק נוסף ומונעות פגיעות בתוכן במהלך ההובלה והאחסון.
 • הגנה ושמירה: האריזה התלת-גלי מספקת הגנה משופרת על המוצרים מפני פגיעות מכאניות, זעזועים, רטיבות ואור, מה שמאפשר שמירה על איכות המוצרים לאורך זמן.
 • התאמה אישית: אריזות קרטון תלת-גלי ניתנות להתאמה אישית עבור המוצרים המסוימים, כוללות אפשרויות להדפסת לוגו, תווי תקן ומידע נוסף על המוצר.
 • ידידותיות לסביבה: הקרטון הינו חומר ידידותי לסביבה וניתן למחזור, כך שאריזות קרטון תלת-גלי יכולות להיות אפשרות אקולוגית טובה לאריזה מחד פעמית כמו פלסטיק או עץ.
 • משקל נמוך: למרות החוזק הגבוה, הקרטון נמצא בדרך כלל במשקל נמוך יחסית, מה שיכול להוריד את עלויות ההובלה ולהפחית את העומס על תשתיות ההובלה.

אריזות קרטון תלת-גלי הן בחירה נפוצה ויעילה לאריזה והובלה של מגוון רחב של מוצרים, והן מספקות יתרונות רבים בפני עסקים וצרכנים.

ארגזי עץ

ארגזי עץ הם פתרון אריזה מסחרית ותחכום איכותי למגוון רחב של מוצרים. הם מיועדים לשימושים שונים, כוללים אריזת מוצרים, הובלת מכולות, אחסון, תצוגה בחנויות, ועוד. תוך כדי פעולות אלו, הם מספקים הגנה, יציבות, ומראה מקצועי למוצרים.

אריזות עץ מחוטאות לפי תקן ISPM15

הנה כמה מאפיינים ויתרונות של ארגזי עץ:

 • יציבות וחוזק: ארגזי עץ עשויים להיות יציבים וחזקים, מה שהופך אותם לפתרון מושלם להובלה ואחסון של מוצרים מסובכים או כבדים.
 • גמישות: הם זמינים במגוון גדלים וצורות, מה שמאפשר להתאים אותם לכל סוג של מוצר או שימוש.
 • ידידותיות לסביבה: בדומה לאריזות משולבות אלומיניום-ספוג, ארגזי העץ יכולים להיות ידידותיים לסביבה כאשר משתמשים בעץ ממוחזר או בתהליכים ידידותיים לסביבה לייצורם.
 • אסתטיקה: הם מעניקים מראה מקצועי ואסתטי למוצרים, מה שיכול לשפר את התמורה הויזואלית שלהם בתצוגה חנויות או במרחבים אחרים.
 • מחיר יחסי: בדרך כלל, ארגזי עץ מצוידים ביחס טוב בין היציבות והחוזק שלהם למחירם, ולכן הם נחשבים לאחד הפתרונות היעילים מבחינת עלות לתהליך האריזה והמשלוח.
 • ניתוק מדיניות מידע: בניגוד לאריזות פלסטיק ומתכת, שימוש בארגזי עץ יכול להוות אפשרות נוספת להפחתת התלות בפלסטיק ולמניעת פגיעות סביבתיות נוספות.

לרשותנו עומדת נגריה בעלת ציוד חדיש ותואם על מנת להתאים את יכולתנו לצרכי השוק ודרישותיו. בהתאם לדרישות הלקוח ולפי הנחיות מחלקת ההנדסה בצירוף שרטוט ייצור עדכני, ידאגו במחלקת הייצור לייצר את המארז באופן מושלם.

תקן ISPM 15

חברתנו מעודכנת בכל הנוגע לתקנים ותקנות בינלאומיים, בפרט, אריזות העץ לפי תקן ISPM 15.

היסטוריה: עולם האריזה המסחרית בישראל החל את דרכו באופן ממוסד ומתועד עם תנופת תעשיית ההיי-טק והתבסס בתחילתו על תקני אריזה בינלאומיים שנבנו על תקני ה-MIL STANDARD.

עם השנים התפתח עולם האריזה בישראל במגוון סוגי האריזה וטכנולוגיות /שיטות האריזה וזה אודות למטענים יבוא (בעיקר מכונות) שהגיעו מארצות הברית ואירופה לטובת הקמה של מפעלים של תעשיות עתירות ידע בישראל.

הנחת היסוד כי מטען הנשלח מישראל לכל יעד בעולם בין בים ובין אם באוויר מטופל בעת שינוע רגיל על ידי מעל 20 גורמים המזיזים אותו ממקום למקום (החל מרגע סיום שלב האריזה ועד לפתיחתו על ידי הלקוח בסוף התהליך) וכי מוצר ניזוק שמגיעה ללקוח יוצר נזק ישיר ועקיף לחברה היצואנית, מביא את שלב התכנון לרמת חשיבות גבוהה וקריטית בשלבי הולדת המוצר.

תפקידה היוקרתי והפונקציונלי של האריזה

אחת המטרות המהותיות של האריזה היא בלהגן על המוצר אותו אתם מתכוונים לשלוח. איכות המוצר אותו יקבל הלקוח, תלוי רבות בטיב האריזה!

האריזה – הגנה

הפרמטר החשוב ביותר בפעולת האריזה הוא ההגנה על המוצר הנמצא בתוך האריזה. חברת אריזה מקצועית ומיומנת תספק לכם אריזה המותאמת למוצרים אותם אתם שולחים.

תפקיד האריזה הוא להגן על אותם המוצרים מפני נזקים שעלולים להיווצר כתוצאה ממכות, טלטלות, שינויי לחץ, שינויי טמפרטורה ועוד.

עוד משמשת האריזה כיצירת חיץ בין המוצר לבין הסביבה החיצונית. אריזה איכותית המותאמת למוצר, תבטיח שמוצריכם יגיעו ליעדם בשלמותם.

פעמים לא מבוטלות, קיימים מצבים בהם נחשף המוצר ללחות בזמן ההובלה, מה שגורם לאיכות המוצר להיפגם.
רוב המוצרים הנשלחים לחו”ל, מועברים באוניות או במטוסים ומאוחסנים במקומות בהם הלחות גבוהה.
חשוב לזכור כי גם במעבר עצמו, קיימת חשיפה לרטיבות ואבק. רטיבות ואבק הם בין היתר הגורמים אשר עלולים להזיק למוצר הנשלח. אריזה נכונה תמנע נזקים עתידיים.

התנהלות מקצועית של חברת אריזה מיומנת, מתחילה באפיון האריזה על פי אופי המשלוח וחומר המוצר.
מגוון האריזות הינו נרחב. האריזות יכולות להיות אטומות, עם בולמי זעזועים, אריזות ואקום, חומרים המשמשים לספיגת רטיבות או חמצן ועוד.

האריזה- כרטיס הביקור שלכם

אמנם מטרתה הראשונית של האריזה היא להגן על המוצר ולדאוג לכך שהוא יגיע במצב הרצוי ללקוח, אך אל לכם לשכוח כי האריזה היא למעשה כרטיס הביקור של החברה והמוצר שלה.

מוצר אשר יגיע באריזה פתוחה או אריזה אשר עשויה מחומר שאינו מותאם למוצר, או אף אריזה שאינה אסתטית,ישאיר רושם שלילי על הלקוח שקיבל אותו.

רצוי לפנות לחברת אריזה ולדרוש אריזה מעוצבת המתאימה למוצר הנמכר, אריזה שתקדם ותמנף את המכירות.
חברת האריזה היא זו שתתאים עבור המוצר את האריזה בהתאם למטרות.

 • תכנון ועיצוב על-ידי מחלקת הנדסת האריזות המקצועית שלנו
 • ארגזים מתאימים לכל סוג של machinary לייצוא (כלומר: Semicondactor, פארמה, הדפסה, השמש, טקסטיל, תעופה וחלל, תעשיות אבטחה)
 • אריזות מיוחדות לפריטים עדינים וחושניים, העשויים מאלומינומים, תיבות קיר משולשות, קופסאות כבדות (למשל: שקנאי, סערה, חוקר וכו ')
 • באתר אריזה שירותים ידי אריזה מקצועית
 • מלית והצתות למשלוחי ים למטענים בלתי סטנדריים

לפני שאתם ניגשים לחברת האריזה, דעו את התשובות לשאלות הבאות:

 • מהי רגישות המוצר?
 • מהם תנאי המשלוח?
 • מהי מידת החיסכון בעלויות השילוח?
 • האם האריזה שימושית ונוחה לצרכן?
אריזה מסחרית - אריזות מיוחדות לפריטים עדינים וחושניים, שרותי תכנון הנדסי
וודאו שהאריזה תמלא את שני הדברים הבאים:

פונקציונאליות +  הגנה על המוצר = המוצר יגיע ללא פגמים, שברים וליקויים

כיום, האריזה משמשת לא רק להגנה על המוצר ופונקציונאליות שימושית.
כיום, יש באפשרותכם להחליט באשר לאריזה שתמתג את המוצר שלכם כמוצר יקר או זול.

ואכן, בחברות יצואניות תקינות ,כבר משלב הולדת המוצר במחלקות המחקר,הפיתוח וההנדסה של לקוחותינו ,מעורבים מהנדסי החברה בשיקולי תכנון המארז וזאת בהתאם למאפייניי המוצר וסוגו. סוג המארז ייקבע בהתאם לרגישותו, משקלו,גודלו הפיזי ולעיתים גם בהתאם לשוויו וערכו הכספי.

לחברתנו הידע והיכולת להעניק ללקוח מענה עבור כל היבטי הלוגיסטיקה כולל התאמת המארז ונפחו לאופן השילוח (אוויר/ים) בדרך הבטוחה והאופטימאלית ביותר עבור היצואן תוך שמירת מסגרת תקציב סבירה.

מקצוענות היא זו שתוביל להצלחה!

שימוש בשירותיה של חברת אריזה מקצועית, היא הדרך היחידה להבטיח לעצמכם תוצאה מוגמרת,
אשר עושה רושם חיובי על הלקוח. כיום, חברות ועסקים בוחרים במקצועיות והשכרת שירותים מחברת אריזה בעלת מוניטין וותק, אשר תבטיח את התוצאה המיוחלת. אריזה מקצועית ואיכותית תשמש פעמים רבות ככרטיס הביקור שלכם בעיני הלקוחות.

מחלקת ההנדסה

המחלקה מורכבת ממהנדסי אריזה בעלי ותק וניסיון של שנים בתכנון אופטימאלי של מארזים לתעשיות עתירות ידע כגון: היי-טק, ביטחוניות, פרמצבטיקה, תשתיות ועוד.

סטנדרט המחלקה הגבוה הינו נגזרת של דרישות לקוחותינו הנמנים ממיטב החברות היצרניות במשק הישראלי.

כל בקשה חדשה לתכנון בין אם גדולה ובין אם קטנה המצריכה את הגעת המהנדס לאתר הלקוח לטובת פגישה/ישיבה עם נציגי הלקוח ממחלקות הפיתוח ו/או ההנדסה תקבל מענה בהתאם. בשיתוף הלקוח נדאג לתכנן מארז אופטימאלי שיענה על דרישות המוצר וייקח בחשבון את רגישותו (רמת G נדרש) ובהתאם לכך יותאם ספוג תקני בחיתוך ו/או כרסום, בהתאם לכך יותאמו פרזולים וכל תוספת חיצונית למארז לטובת הגנה מלאה בעת השינוע.

סוגי אריזות אותם אנו מייצרים / מעבדים עבור לקוחותינו:
 • אריזות עץ מחוטאות לפי תקן ISPM15
 • אריזות קרטון תלת גלי משולבות ספוג חתוך ו/או מכורסם לפי דרישות מוצר
 • אריזות קרטון חד/דו גלי משולבות ספוג אנטי סטטי ו/או סטנדרטי לפי דרישות מוצר
 • אריזות אלומיניום /FLIGHT CASE משולבות סידור פנימי ושיכוך לפי דרישות מוצר
 • אריזות פלסטיק אטומות ,HEAVY DUTY, PELICAN/STORM CASE, NANUK ועוד בהתאם לדרישות המוצר
 • משטחי עץ מחוטאים לפי תקן ISPM 15 בשלל אופציות ומידות
אריזות עץ מחוטאות לפי תקן ISPM15 (WOODEN CRATE)

לרשותנו עומדת נגריה בעלת ציוד חדיש ותואם על מנת להתאים את יכולתנו לצרכי השוק ודרישותיו. בהתאם לדרישות הלקוח ולפי הנחיות מחלקת ההנדסה בצירוף שרטוט ייצור עדכני, ידאגו במחלקת הייצור לייצר את המארז באופן מושלם.

אריזות העץ ייוצרו מחומר גלם תקני כגון: סנדוויץ, OSB, אורן.

ניתן לשלב דיפונים ופירזולים שונים לחיזוק הארגז והגנת המוצר.
האריזות מסופקות, מורכבות או מפורקות עפ"י דרישות הלקוח.

אריזות קרטון תלת גלי משולבות ספוג חתוך ו/או מכורסם לפי דרישות מוצר (TRI-WALL)

כאלטרנטיבה למארזי העץ ,קיימת האופציה לייצור מארז משולב קרטון תלת גלי בעל חוזק ועמידות לא פחותה עם יתרון גדול בכל נושא המשקל הקל מאוד שהופך להיות משמעותי מאוד במרכיב עלויות המשלוח האווירי בעיקר.

מארז תלת גלי מיוצר לפי דרישת לקוח וניתן לשילוב עם ספוג למטרת הגנה ושיכוך (בהתאם להנחיות מחלקת ההנדסה ולהוראות תיק הייצור).

אריזות קרטון חד/דו גלי משולבות ספוג אנטי סטטי ו/או סטנדרטי לפי דרישות מוצר

המארז הפופולארי ביותר עבור מוצרים הינו הקרטון החד והדו גלי המוגדר כאריזה הבסיסית ביותר עבור מוצרים בעלי גודל ומשקל נמוכים ולרוב גם בעלי ערך נמוך.

ביכולתנו לספק פתרון אריזה שכזה לכל לקוח וזאת בהתאם לתקציבו ודרישתו הטכנולוגית.

מארזים אלו יכולים להגיע משולבי ספוג צורני שייחתך באמצעות מבלט או CNC שולחני וזאת בהתאם לתיק ייצור שיתוכנן ע"י מחלקת ההנדסה.

הספוגים בתוך האריזה יכולים להיות בעלי קשיחות משתנה וזאת בהתאם לחומר התיקני שייבחר.

ראה לינק לאתר חברת פלציב (יצרנית ספוגים מקומית): http://www.palziv.co.il/74554.html

אריזות אלומיניום / FLIGHT CASE משולבות סידור פנימי ושיכוך לפי דרישות מוצר

חברתנו  מתמחה בתחום התכנון ופיתוח מארזי מתכת שונים כאשר אחד הנפוצים והשכיחים ביותר בהם הם מארזי האלומיניום.
הדרישה למארזי מתכת מסוג אלומיניום נפוצה כל כך עקב משקלם הקל, חוזקם, עמידותם, והמענה אותו הם נותנים ברמה התפעולית, הדינאמית והנדסת האנוש.

מארזי העץ המצופים אלומיניום הינם בעלי חוזק שאינו נופל מארגזי העץ וזאת הודות לאיכות הפרזולים האנטי קורסיביים האיכותיים עימם אנו מקפידים לעבוד.

פתרונות וייעוד מארזי האלומיניום:
 • חדרים נקיים לתחום התעופה והחלל
 • מערכות מכ"מ: שינוע (לצרכי תעופה ותובלה) לשימוש כחלק מפס הייצור ו/או אחסון
 • מערכות נשק ומערכות לוחמה
 • מוצרי היי טק רגישים
 • טילים שינוע ואחסנה
 • תעשיית הבידור לסוגיה
אפשרויות ואלמנטים נוספים:
 • ניתן לייצר מארזי אלומיניום המיועדים לדיחוס ו/או שטיפת חנקן
 • מארזי האלומיניום ניתנים לייצור בכל מידה, בהתאם לצורך התפעולי וצורכי הנגישות
 • אפשרויות ייצור מוצרים גדולים במשקל קל במיוחד
 • ציפוי אנטי קורזיבי
 • ניתן לייצר את אותו המפרט גם במארז פלסטיקל
מארזי האלומיניום עומדים בתקנים צבאיים MIL-STD-2073 MIL-STD -1472,MIL-STD-101, MIL-STD-C-4150, ASTM-D-4169-05,MIL-HDBK-304, MIL-STD-648, MIL-STD-810G
 • בנוסף למארזי האלומיניום קיימת אפשרות להזמין מארזי מתכת  מנירוסטה**, ברזל ועוד
 • חברתנו מייצרת מארזי נירוסטה העומדים בטמפרטורת של 1200 מעלות בטכנולוגיה המיועדת להגן על התכולה בפני מצבים קיצוניים כמו שריפות
אריזות פלסטיק אטומות ,HEAVY DUTY, PELICAN/STORM CASE, NANUK

בחברתנו ניתן למצא מגוון רחב של מארזי פלסטיק מוקשח,מבית היוצר של החברות המובילות בעולם בתחום מארזי הפלסטיק הקשיחים העומדים בתקנים צבאיים ואזרחיים.למעלה משש מאות המידות והדגמים של מארזי הפלסטיק מתקדמים אלו, שהינם מוצרי מדף לכל דבר,מהווים בסיס להתאמה אישית ולשינויים ספציפיים אותם ניתן לבצע בכל דגם ולהתאימו לכל מוצר וצורך.יתרונותיהם הרבים של מארזי הפלסטיק המוקשח כגון אטימות למים לחות ואבק, עמידות בפני סדיקה ושבירה עמידות בפני כימיקאלים ובשינויי טמפ' קיצוניים הפכו אותם למבוקשים מאוד בקרב לקוחותינו.

להלן רשימת חברות יצרניות בינלאומיות אותן אני משווקים בישראל:
Top